Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Górowie Iławeckim zatrudni lekarza specjalistę:

• Rehabilitacji medycznej
  • Balneologii i medycyny fizykalnej
  • Ortopedii
  • Reumatologii
  • Chorób wewnętrznych

Zapewniamy dobre warunki pracy i płacy oraz duże mieszkanie służbowe.

Kontakt: 602 372 643

Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny z siedzibą przy Armii Krajowej 24 11-220 Górowo Iławeckie.
NIP: 7431641598 REGON: 000294616 dalej nazywany Szpitalem.

Szpital wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Jeżeli chcesz skontaktować się z Inspektorem ochrony danych napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pana/Pani dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przesłanką do przetwarzania Pana/Pani danych jest art.6 ust. 1 pkt a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO). Zgodą jest zaś kontakt z nami.
Pana/Pani dane osobowe do czas uzakończenia rekrutacji, maksymalnie 3 miesiące.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych. W każdej chwili ma Pan/Pani prawo do sprostowania usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniaswoich danych osobowych.
Jeżeli uważna Pan/Pani, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z obowiązującym prawem, może Pan/Pani wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wizyta Marszałka w szpitalu

W dniu 06.06.2018 r. Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin przybył z wizytą roboczą do Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim. Celem wizyty było zapoznanie z placówką oraz omówienie spraw dotyczących funkcjonowania szpitala. Pan Marszałek spotkał się z załogą i wyraził swój szacunek dla ciężkiej pracy.

View the embedded image gallery online at:

Życzenia świąteczne

swieta2017

Niech ten szczególny czas

Świąt Bożego Narodzenia

będzie okazją do spędzenia miłych chwil

w gronie najbliższych,

a Nowy Rok, by stał się czasem

spełnionych marzeń i nadziei

Dyrekor Szpitala Danuta Kunicka

Wojewoda A.Chojecki w WSZR

W dniu 23 marca 2016 r. wojewoda warmińsko-mazurski - Artur Chojecki, na zaproszenie burmistrza Jacka Kostki, odwiedził Górowo Iławeckie.

Była to jego pierwsza wizyta w naszym mieście jako przedstawiciela administracji państwowej.

Po spotkaniu z przedstawicielami podległych placówek, wojewoda złożył wizytę w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym.

View the embedded image gallery online at: