Ogłoszenie o prace

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim

(woj. Warmińsko-Mazurskie) zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie:

- rehabilitacji medycznej

-reumatologii

-ortopedii i traumatologii

Istnieje także możliwość rozpoczęcia przez lekarzy specjalizacji w zakresie rehabilitacji medycznej- szpital posiada 2 miejsca akredytacyjne.

Zapraszamy lekarzy i rezydentów z Polski, Ukrainy oraz innych krajów europejskich.

Oferujemy mieszkanie, dobre warunki pracy i płacy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Dyrektorem

Tel. kom. +48 506 390 452

Lub sekretariatem szpitala

Tel. +48 89 762 70 64

Wizyta Marszałka w szpitalu

W dniu 06.06.2018 r. Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin przybył z wizytą roboczą do Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim. Celem wizyty było zapoznanie z placówką oraz omówienie spraw dotyczących funkcjonowania szpitala. Pan Marszałek spotkał się z załogą i wyraził swój szacunek dla ciężkiej pracy.

Życzenia świąteczne

swieta2017

Niech ten szczególny czas

Świąt Bożego Narodzenia

będzie okazją do spędzenia miłych chwil

w gronie najbliższych,

a Nowy Rok, by stał się czasem

spełnionych marzeń i nadziei

Dyrekor Szpitala Danuta Kunicka

Wieczór poezji śpiewanej

Dnia 12.04.2016 r. w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym na zajęciach terapii zajęciowej, odbył się wieczór poezji śpiewanej. Gościem był Henryk Grams pseudonim artystyczny "Szuwarek". Pacjenci razem z artystą miło spędzili popołudniowy czas.

Wojewoda A.Chojecki w WSZR

W dniu 23 marca 2016 r. wojewoda warmińsko-mazurski - Artur Chojecki, na zaproszenie burmistrza Jacka Kostki, odwiedził Górowo Iławeckie.

Była to jego pierwsza wizyta w naszym mieście jako przedstawiciela administracji państwowej.

Po spotkaniu z przedstawicielami podległych placówek, wojewoda złożył wizytę w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym.