Decyzja Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim

Decyzja Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim , zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów
i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

 

 

Informuję, iż od dn. 01.04.2020 r. do odwołania ustanawia się czasowe ograniczenia działalności Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim, dotyczące:

udzielania świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu rehabilitacji leczniczej, z wyjątkiem przypadków, w których zaprzestanie rehabilitacji grozi poważnym pogorszeniem stanu zdrowia oraz w ramach ciągłości i kontynuacji leczenia pacjentów przeniesionych bezpośrednio z ośrodka leczenia ostrej fazy choroby

 

Kontakt z Działem Przyjęć w celu ustalenia szczegółów tel. 89 762 70 60 .

Skierowanie do szpitala wraz z dokumentacją medyczną proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres:

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny

Armii Krajowej 24

11-220 Górowo Iławeckie

Oryginał skierowania należy dostarczyć w ciągu 21 dni od dnia zakończenia zakazu poruszania się lub nie później niż w dniu przyjęcia do szpitala.

Dyrektor

Danuta Kunicka