Oferty pracy


Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim

(woj. Warmińsko-Mazurskie) zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie:

- rehabilitacji medycznej

-reumatologii

-ortopedii i traumatologii

Istnieje także możliwość rozpoczęcia przez lekarzy specjalizacji w zakresie rehabilitacji medycznej- szpital posiada 2 miejsca akredytacyjne.

Zapraszamy lekarzy i rezydentów z Polski, Ukrainy oraz innych krajów europejskich.

Oferujemy mieszkanie, dobre warunki pracy i płacy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Dyrektorem

Tel. kom. +48 506 390 452

Lub sekretariatem szpitala

Tel. +48 89 762 70 64

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny z siedzibą przy Armii Krajowej 24 11-220 Górowo Iławeckie.
NIP: 7431641598 REGON: 000294616 dalej nazywany Szpitalem.

Szpital wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Jeżeli chcesz skontaktować się z Inspektorem ochrony danych napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pana/Pani dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przesłanką do przetwarzania Pana/Pani danych jest art.6 ust. 1 pkt a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO). Zgodą jest zaś kontakt z nami.
Pana/Pani dane osobowe do czas uzakończenia rekrutacji, maksymalnie 3 miesiące.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych. W każdej chwili ma Pan/Pani prawo do sprostowania usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniaswoich danych osobowych.
Jeżeli uważna Pan/Pani, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z obowiązującym prawem, może Pan/Pani wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.