Oferty pracy


 Zatrudnimy inżyniera budownictwa lub technika budownictwa z uprawnieniami do zamówień publicznych. Kontakt z sekretariatem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 89 762 70 64

 

Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny z siedzibą przy Armii Krajowej 24 11-220 Górowo Iławeckie.
NIP: 7431641598 REGON: 000294616 dalej nazywany Szpitalem.

Szpital wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Jeżeli chcesz skontaktować się z Inspektorem ochrony danych napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pana/Pani dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przesłanką do przetwarzania Pana/Pani danych jest art.6 ust. 1 pkt a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO). Zgodą jest zaś kontakt z nami.
Pana/Pani dane osobowe do czas uzakończenia rekrutacji, maksymalnie 3 miesiące.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych. W każdej chwili ma Pan/Pani prawo do sprostowania usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniaswoich danych osobowych.
Jeżeli uważna Pan/Pani, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z obowiązującym prawem, może Pan/Pani wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.