Spektakl w WSzR

Dnia 04.06.2014 r. na wypełnionej pacjentami szpitala Sali Konferencyjnej odbył się spektakl „Pokojówki czyli kilka scen z życia wyższych sfer”. Przedstawienie w humorystyczny sposób obrazowało zabawne sceny z życia ludzkiego. Scenarzystą i reżyserem spektaklu jest Krzysztof Bujnowski, a za inspiracje posłużyły teksty Pani Stefanii Grodzieńskiej. Wystąpili: Renata Burdziak, Stefania Dziadczyk, Danuta Koznarska, Krystyna Pechta, Zofia Szczepaniak oraz Krzysztof Bujnowski. Pacjenci szpitala obejrzeli spektakl w towarzystwie Bożeny Olszewskiej-Świtaj Wójt Gminy Górowo Iławeckie, Burmistrza Miasta Górowo Iławeckie Jacka Kostki wraz z małżonką, oraz Dyrektora Szpitala Danuty Kunickiej, która była gospodarzem uroczystości.